Історія створення факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України

М. І. Маценко

Анотація


У роботі описана історія створення зоотехнічного факультету (нині факультет тваринництва та водних біоресурсів) Національного університету біоресурсів і природокористування України. Розглянуті структурні зміни зоотехнічного факультету в довоєнний період та з 1957 року по теперішній час. Наведені прізвища деканів, які очолювали факультет у різні часи, відомих учених, які працювали та працюють на факультеті, а також випускників, відомих в Україні та за її межами.


Повний текст:

PDF

Посилання


Вчені-селекціонери у тваринництві [Текст]. Книга 1. Серія «Українські вчені – аграрії ХХ століття» / за редакцією М. В. Зубця, В. П. Бурката. – К.: Аграрна наука. – 1997. – 251 с.

Вчені у галузі тваринництва [Текст]. Книга 2. Серія «Українські вчені – аграрії ХХ століття» / за редакцією Г.О. Богданова, В. П. Бурката. – К.: Аграрна наука. – 1999. – 424 с.

Кузня сільськогосподарських кадрів [Текст] / за редакцією В. В. Юрчишина. – К.: Урожай. – 1973. – 152 с.

Рудик, С. К. Моя Alma Mater [Текст] / С. К. Рудик. – К.: Національний аграрний університет, 2007. – 338 с.

Рудик, С. К. Київські витоки сільськогосподарської та ветеринарної освіти (1834-1934) [Текст] / С. К. Рудик. – К.: Національний університет біоресурсів і природокористування України, 2013. – 230 с.

Шматок, Ю.Г. З історії зоотехнічного факультету УАСГН [Текст] / Ю. Г. Шматок // Збірник наукових праць зоотехнічного факультету. – 1960.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.