Аналіз використання доїльного майданчика з установкою «Ялинка»

І. П. Чумаченко, Д. К. Носевич

Анотація


Дослідження проводили під час доїння корів на майданчику з установкою «Ялинка» 2×8. Встановлено, що відсутність автоматизації виконання заключних операцій та комп’ютеризованої системи управління доїльним залом суттєво знижують інтенсивність роботи доїльного майданчика і наближають його за рівнем продуктивності до показників лінійних доїльних установок. Виявлено, що з метою зменшення ризику поширення маститів, господарства з доїльними майданчиками повинні мати регламент доїння корів зі щойно виявленим захворюванням вимені, який би передбачав виведення цих корів у маститну групу або видоювання молока в окрему ємність і дезінфекцію доїльних стаканів.


Повний текст:

PDF

Посилання


Костенко В. І. Оцінка і наукове обґрунтування технологічних ознак розвитку молочної залози у корів та методів визначення якості молока [Текст] : автореф. дисертації на здобуття наукового ступеня д. с.- г. н.:, спеціальність 06.02.04 – «Технологія виробництва продуктів тваринництва» / В. І. Костенко. – К., 2005. – 40 с.

Луценко М. Дослідження процесу доїння корів у спеціалізованих доїльних залах [Текст] / М. Луценко, Д. Звойленко // Техніка і технології АПК. – 2012. – № 09 (36). – С. 31-34.

Правила машинного доїння корів [Текст]. – Глеваха: ННЦ “ІМЕСГ”, 2004. – 37 с.

Цинікін І. Тенденції розвитку доїльної техніки / І. Цинікін, Д. Зволейко [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://www.nbuv.gov.ua/old_jrn/chem_biol/ttar/2010_14/pdf/52.pdf


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.