ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПЕРЕФЕРИЧНИХ ОРГАНІВ ГЕМОІМУНОПОЕЗУ КОШЕНЯТ ПЕРШОГО МІСЯЦЯ ЖИТТЯ
Анотація
Проведеними дослідженнями встановлено, що у кошенят віком 1 доба всі структурно-функціональні компоненти селезінки на органному та тканинному рівнях сформовані, однак розділ паренхіми на білу та червону пульпу не чітко виражений. Морфометричні показники структурних компонентів лімфатичних вузлів не мають значних відхилень у тварин різних вікових груп, що дає змогу стверджувати про сформованість цих органів лімфогенезу від народження.Посилання
Автандилов Г.Г. Медицинская морфометрия / Автандилов Г.Г. – М.: Медицина, 1990. – 384 с.
Гаврилін П.М. Морфофункціональний статус лімфоїдної тканини кровотворних органів у неонатальних телят / П.М. Гаврилін // Вісник Білоцерків. Держ. аграр. ун-ту. – 1998. – Вип.5, Ч.1. – С. 62–64.
Гістоморфологія та морфо метричні показники імунних органів овець та великої рогатої худоби / Л.П. Горальский, В.Т. Хомич, О.І. Кононський, О.М. Клименко // Наукові статті Міжнар. наук.-виробн. конф.: «Проблеми екології ветеринарної медицини Житомирщини». – Житомир, 2005. – С. 83–87.
Горальський Л.П. Особливості гістоархітектоніки імунних органів сільськогосподарських тварин // Ветеринарна медицина України. – 2003. – № 2. – С. 22–23.
Горальский Л.П. Основи гістологічної техніки і морфо функціональні методи дослідження у нормі та при патології / Горальский Л.П., Хомич В.Т., Кононський О.І. – Житомир: Полісся, 2005. – 288 с.
Криштофорова Б.В. Біологічні основи ветеринарної неонатології / Криштофорова Б.В., Лемещенко В.В., Стегней Ж.Г. – Сімферополь: Редакція гезети Терра Таврика, 2007. – 386 с.
Оліяр А.В. Особливості морфогенезу органів кровотворення поросят / А.В. Оліяр // Актуальні питання морфології: наукові праці ІІІ Національного конгресу анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України. Київ, 21–23 жовтня 2002 р. / За ред. проф. Ю.Б. Чайковського . – Тернопіль: Укрмедкнига, 2002. – С. 223–224.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).