EXIT FROM BIOGAS herb DEPENDING METHOD OF GRINDING
Анотація
The article presents the results of scientific research to determine the biogas yield of herbaceous plants, analyzes laboratory data and substinates dependence of methane fermentation from grinding method and particle size gives the prospects of using plants as substrate for biogas.
Посилання
Гелетуха Г. Г. Біомаса зігріє Україну [Електронний ресурс] / Г. Г. Гелетуха // Економічна правда. – 2013. – Режим доступу: http://www.epravda/com.ua/columns/2012/06/14
Дубровін В. Біопалива (технології, машини і обладнання) / М. Корчемний, І. Масло, О. Шептицький, А. Рожковський, З. Пасторек, А. Гжибек, П. Євич, Т. Амон , В. Криворучко ] – К.: ЦТІ “Енергетика і електрифікація”, 2004. – 256 с.
Шульц Р. Виробництво і використання біогазу в України [Електронний ресурс] / Р. Шульц – Київ, 2012. – Режим доступу: http://ua-energy.org/upload/files/Biogas_urg.pdf.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).