Роторно-пульсаційні апарати для приготування рідких кормів на зерновій основі
DOI:
https://doi.org/10.31548/energiya2018.06.051Анотація
Розглянуто принцип роботи та конструкцію роторно-пульсаційного апарату для приготування рідких зернових кормових сумішей. Наведені основні переваги нових технологій порівняно з існуючими технологіями при їх застосуванні на виробництвах АПК.
Ключові слова: роторно-імпульсний апарат, масообмін, енергія, зернова кормова суміш
Посилання
Promtov, M. A. (2004). Mashinii apparati s impulsnimi energetichkimi vozdeistviiami na obrabativaiemi veshestva [Machines and apparatus with impulsive energy effects on processable substances]. Moskow: Mashinostroenie, 93.
Promtov, M. A. (2001). Pulsatsionnie apparati rotornogo tipa [Rotary-type pulsating apparatus]. Moskow: Mashinostroenie, 247.
Dolinskiy A. A., Basok B. I., Guliy I. S. and etc. (1996). Diskretno-impulsniy vvod energii v teplotehnologiyah [Discrete pulsed energy input in heat engineering]. Kyiv: ITTF NASU, 206.
Dolinskiy A. A. (1996). Ispolzovanie prinsipa diskretno-impulsnogo vvoda energii dlia sozdaniya effectivtih energosberegayushih tehnologiy [Implementation of the principle of discrete impulse input of energy to create effective energy consumption)] Inzhenerno-phizicheskiyzhurnal, 69 (6), 35-43.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).