Методика дисертаційного дослідження в філософських науках: сучасні проблеми та особливості
DOI:
https://doi.org/10.31548/hspedagog2021.01.094Анотація
Опанування методики дисертаційного дослідження є важливою та необхідною складовою здобуття третього науково-освітнього рівня. Ці навички необхідні сучасним аспірантам для успішного написання й захисту дисертаційної роботи, для розуміння особливостей сучасних процесів наукових досліджень в галузі гуманітарних/філософських наук та правил організації наукової діяльності. Опанування методикою сучасного наукового дослідження орієнтує молодих науковців на продукування нових ідей та виконання оригінальних досліджень, досягнення високих наукових результатів та створення нових знань. Розуміння методики забезпечує формування у здобувачів / аспірантів цілісного уявлення про науково-дослідний процес, про логіку його побудови, формує здатність виконувати дослідження на засадах академічної доброчесності та критичного мислення, продукувати нові ідеї, формулювати і перевіряти наукові гіпотези, а також успішно апробувати та оприлюднювати результати наукових досліджень та кваліфіковано презентувати й захищати результати дисертаційної роботи.
Посилання
Kultenko V. P., Radovilska O. O. Osoblyvosti metodolohii naukovoho piznannia. Hileia: naukovyi visnyk. 2020. Vypusk 152. S. 188-190.
Kultenko V. P. Metodolohiia suchasnoho piznannia v humanitarnykh naukakh. Materialy Vseukrainskoi naukovo-praktychnoi konferentsii «Sotsiokomunikatyvnyi prostir Ukrainy: istoriia ta sohodennia» 20-21 liutoho 2020 r. K.: NUBiP Ukrainy, 2020.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).