ДИСКРЕТНО-КОНТИНУАЛЬНА МОДЕЛЬ РУХУ СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРУ
Анотація
Наведена дискретно-континуальна модель руху стрічкового конвеєру. Хвилеутворення, які виникають у стрічці конвеєру, що транспортує вантаж, розглянуті з позиції динаміки системи з розподіленими параметрами. Використані методи математичної фізики та апарат Фур’є. Обґрунтована дискретно – континуальна модель руху стрічкового конвеєру, яка на відміну від роботи [8], дозволяє враховувати рух кінців стрічки, які з’єднані з приводом конвеєру. Таким чином, у даній моделі роботи стрічкового конвеєру сама стрічка є складовою складної механічної системи.
Посилання
Потураев В. Н., Червоненко А. Г., Колосов Л. В. Вертикальный транспорт на чорних предприятиях. Москва. Недра. 1975. 351 с.
Горошко О. А. Динамика упругих конструкций в условиях свободного полета. Киев. Наукова думка. 1965. 168 с.
Горошко О. А., Савин Г. ?. Введение в механику деформируемых одномерных тел переменной длины. Киев. Наукова думка. 1971. 224 с.
Динник А. ?. Статьи по чорному делу. Москва. Углетехиздат. 1957. 195 с.
Лазарян В. А. О динамических усилиях в упряжных приборах поездов при трогании с места. Научные труды ДИЖТ. 1945. Ваш. 15. С. 52–85.
Лазарян В. А. О применении метода обобщенных координат к исследованию вынужденных продольных колебаний стержней. Научные труды ДИЖТ. 1948. Ваш.19. С. 53–67.
Штокман ?. Г. Динамика тяговых цепей рудничных скребковых конвейеров. Москва. Гостехиздай. 1959. 304 с.
Червоненко А. Г., Раздольский А. Г., Заболотный Ю. В. Динамика протяженных горнах транспортних машин. Киев. Наукова думка. 1983. 192 с.
Новиков Е. Е., Смирнов В. К. Введение в теорию динамики горнотранспортных машин. Киев. Наукова думка. 1978. 173 с.
Коштяков Н. С., Глинер Э. Б., Смирнов М. М. Уравнения в частных производных математической физики. Москва. Высшая школа. 1970. 712 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).