ВПЛИВ ВІКУ ЗАБОЮ БИЧКІВ УКРАЇНСЬКОЇ М’ЯСНОЇ ПОРОДИ НА ЇХ М’ЯСНУ ПРОДУКТИВНІСТЬ
Анотація
Вивчено забійні показники бичків української м’ясної породи залежно від їх віку. З’ясовано, що у них найвищі забійний вихід, вихід туші, м’якуша вищого і першого сортів є у 22 – місячному віці. Вміст внутрішнього жиру, сухожилок та зв’язок, м’якуша вищого і першого сортів з віком мають тенденцію до збільшення. Чистий приріст бичків зі збільшенням віку забою знижується.
Посилання
Берг Р. Т. Мясной скот. Концепции роста / Р. Т. Берг, Р. М. Баттерфилд. – М.: Колос, 1979. – 279 с.
Каталог внутрипородных типов мясного скота / [сост. Угнивенко А. H., Винничук Д. Т., Ткачук В. Н., Спека С. С.]; под. ред. Лукиянчука В. Н., Плахотнюка В. Е. – К. : Урожай, 1988. – 190 с.
Козырь В. О возрасте и живой массе скота при убое в степной зоне Украины: / В. Козырь // Тваринництво України. – 2011. – № 5. – С. 9 – 13.
Овсянников А. ?. Основы опытного дела в животноводстве / А. ?. Овсянников. учебное пособие. – М.: Колос, 1976. – 304 с.
Салогуб А. М. Оцінка м’ясних якостей бугайців української м’ясної породи / А. М. Салогуб // Вісник Сумського національного аграрного університету.–2013.–№ 1. – С. 3 – 4.
Ткачук В. М. Індекс м'язової тканини як критерій оцінки м'ясності тварин / В. М. Ткачук // Науковий вiсник Нацiонального аграрного унiверситету. – 2000. – Вип. 21. – С. 106 – 111.
International Committee for Animal Recording (ICAR), 2009. International agreement of recording practices / Approved by the General Assembly held in Niagara Falls, USA, on 18 June 2008. Section 3. – Р. 91 – 189.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).