Перспективи розвитку агробізнесу на сільських територіях. Проект Cвітового Банку «Cприяння розвитку бізнесу в сільському господарстві» (EBA)
DOI:
https://doi.org/10.31548/zemleustriy2018.04.11Анотація
(EBA) є ініціативою Групи Світового Банку, яка визначає та контролює правила політики, що впливають на ринки сільського господарства та агробізнесу. Проект представляє глобально-порівнянний характер даних, які можуть інформувати уряд щодо прийняття рішень та заохочувати політичний діалог з залученням зацікавлених сторін з метою створення середовища, що сприяє місцевому, регіональному та міжнародному бізнесу в сільському господарстві.
Проект «Сприяння розвитку бізнесу в сільському господарстві 2017» ставить собі за мету сприяти створенню умов для агробізнесу. Надаючи ключові дані про нормативно-правові документи, зіставлені на глобальному рівні, проект нарощує інформаційну базу, яка може бути використана для проведення діалогу з питань розробки політики та реформ. Такі зусилля можуть стимулювати діяльність приватного сектора і привести до створення більш ефективних і дієвих ланцюжків цінностей в сільському господарстві.
Ключові слова: ВВП, агробізнес, стратегія, глобалізація, урбанізація
Посилання
World Bank Group. Promotion of business development in agriculture, 2017. URL: http://eba.worldbank.org/about-us/~/media/WBG/AgriBusiness/Documents/Reports/2017/EBA2017-Summary-Report_Russian.pdf.
Ministry of Agrarian Policy and FoodCountries. The only comprehensive strategy for the development of rural economy and rural territories for 2015-2020, 2015. URL: http://minagro.gov.ua/node/16025.
European Commission. CAP at glance, 2017. URL: https://ec.europa.eu/agriculture/cap-overview_en.
World Bank Group. Enabling the Business of Agriculture, 2017. URL: http://eba.worldbank.org/.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).