Теоретичні основи ефективності масової оцінки земель
DOI:
https://doi.org/10.31548/zemleustriy2016.03.072Анотація
У статті охарактеризовані теоретичні основи визначення ефективності масової оцінки земельних ділянок в сучасних умовах. Наведено поняття термінів ефект і ефективність як економічних категорій їх класифікацій та значень при масовій оцінці земельних ділянок.
Ключові слова: ефект, ефективність, масова оцінка, земельні ділянки, класифікація.
Посилання
Vlasenko T.V. (2003), "Vzaimosvjaz' plotnosti zastrojki territorii mikrorajona s parametrami zhilyh zdanij", Zemel'nyj kadastr, vol.6., pp. 14 – 16.
Volkov S.N. (2006), "Territorial'noe planirovanie ispol'zovanija zemel' v Rossii: problemy i puti reshenija", Jekonomika sel'skohozjajstvennyh i pererabatyvajushhih nrednrijatij, vol. 1., pp. 17 – 21.
Ibatullin Sh.I., Stepenko O.V. (2014), "Metodychni pidkhody do masovoi otsinky zemel'nykh resursiv", Ekonomichnyj chasopys-XXI, vol.3-4(1), pp. 93-96.
Koshel' A.O. (2014) "Masova otsinka iak bahatofunktsional'na systema vyznachennia vartosti zemel' v Ukraini", Zemlevporiadnyj visnyk, vol. 11, pp. 28-32.
Cheshev, A.S. Vlasenko, T.V. Shevchenko, O.Ju. Jekologo-jekonomicheskij mehanizm obespechenija jeffektivnosti ispol'zovanija gorodskih territorij [Ecological and economic mechanisms to ensure effective use of urban areas], Vuzovskaja kniga, Moscow, Russia.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).