Суть феномену «людський фактор» і що за ним може критисяВолодимир Федорович Калуга

Анотація


Сучасна людина як ніколи відірвана від дійсності. Ця відірваність зокрема зафіксована як у антропології, так і в історії. І та, і інша не дають жодних послідовних роз’яснень щодо того, що ж насправді стоїть за існуванням людства та визначає особливості цього існування. Виявлену прогалину вдається певним чином прикривати від допитливих розумів за допомогою поняття «людський фактор». Безпосередньо згаданий феномен прикриває собою фактор «Невидимої руки» в існуванні людства. Між тим, аналіз подій і фактів свідчить про присутність в існуванні людини та людства, умовно кажучи, неантропоморфних суб’єктів. 

Повний текст:

PDF

Посилання


Balabukha, A. (2005). Kohda vrut uchebnyky ystoryy. Proshloe, kotoroho ne bylo [When the history books are lying. The past, which was not]. Moscow, Russia: Yauza, Exmo, 317.

Kaluha, V. F. (2015). Zmistovnistʹ buttya lyudyny: ratsionalʹnyy ta irratsionalʹnyy vymiry [Essentialness of human being: rational and irrational dimensions]. Nizhyn: Lysenko M. M., 203.

Smit, A. (2001). Dobrobut natsiy. Doslidzhennya pro pryrodu ta prychyny dobrobutu natsiy [The welfare of nations. Studies on the nature and causes of the welfare of nations]. Kуiv: Port-Royal, 594.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.