Культурна ідентифікація: амплітуда опцій у модифікаціях чуттєвого
Анотація
Проаналізовано проблему обмеження абсолютизації суб’єкт-
об’єктної опозиції та самовизначення людини як трансценден-
тального суб’єкта. Логіка філософської реконструкції ґенези
модифікацій чуттєвого дає змогу розкрити культурний контекст
амплітуди опцій та методологічні підходи до розуміння проблеми
культурної ідентифікації.
Посилання
Гуссерль Э. Кризис европейских наук и трансцендентальная феноменология / Э. Гуссерль // Вопросы философии. – 1992. – № 7. – С. 136–176.
Кант ?. Критика чистого разума / ?. Кант. – М. : Мысль, 1994. – 591 c.
Кант ?. Критика способности суждения / ?. Кант. – М. : ?скусство, 1994. – 367 c.
Ле Гофф Ж. Средневековый мир воображаемого / Ж. Ле Гофф. – М. : Прогресс, 2001. – 440 с.
Мерло-Понти М. Феноменология восприятия / М. Мерло-Понти. – СПб. : Ювента, 1999. – 603 c.
Молчанов В. ?. Предпосылки и беспредпосылочность феноменологической философии / В. ?. Молчанов // Логос. – 1999. – № 10. – С. 16–28.
Слинин А. Я. На подступах к экзистенциалистскому размышлению Ж.-П. Сартра о воображении и воображаемом / А. Я. Слинин // Сартр Ж.-П. Воображаемое. Феноменологическая психология восприятия. – М. : Наука, 2001. – 319 с.
Твардовский К. Образы / К. Твардовский // Воображение как познавательная возможность: как возможно творческое воображение? – М. : Центр гуманитарных исследований, 2001. – С. 64–81.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).