Перспективи перетворення людини у дзеркалі медіафілософської рефлексії
Анотація
Запропоновано сучасне розуміння соціокультурних наслідків наростаючого шквалу NBICS-революцій і його ролі в перетворенні людини. З'ясовано значення медіафілософії для розвитку соціогуманітаристики у добу високої електроніки.
Посилання
Маклюэн Г. M. Понимание Медиа : внешние расширения человека / Г. М. Маклюэн. – М. ; Жуковский : КАНОН-пресс-Ц, Кучково поле, 2003.
Медиафилософия. Основные проблемы и понятия / под. ред. В. В. Савчука. – СПб. : Санкт-Петербургское философское общество, 2008.
Стародубцева Л. А. Медиум и дистанция / Л. А. Стародубцева // Международный журнал исследований культуры. – 2011. – № 3 (4).
Визинг Л. Шесть ответов на вопрос "Что такое медиафилософия?" / Л Визинг ; пер. с нем. Д. Колесниковой // Вестник ЛГУ им. A. C. Пушкина. Серия «Философия». – 2010. – № 3. Т. 2. – С. 189–194.
Hartmann F. Medienphilosophie / F. Hartmann. – Wien : WUVUniversitatsverlag, 2000.
Хартман Ф. «10 тезисов» к дискуссии о Возможностях теории медий / Ф. Хартман ; пер. с нем. О. Никифорова (http://www.gnosis.ru/media/hartrus.htmI)
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).