Ціннісне ставлення до здоров’я в учнівської та студентської молоді
Анотація
У статті здійснено крос-культурний аналіз ціннісно-смислової сфери сучасної молоді різних країн світу. Узагальнено ієрархію цінностей молоді окремих країн. Подано дані опитування молодих українців щодо оцінки власного здоров’я. Досліджено ціннісне ставлення учнівської та студентської молоді міста Києва до фізичного здоров’я як детермінанти подальшого щасливого життя. Висвітлено результати дослідження в розрізі студентської та учнівської молоді, окремих класів (8-10).
Посилання
Цілі Сталого Розвитку: Україна: Національна доповідь 2017. // http://un.org.ua/images/SDGs_NationalReportUA_Web_1.pdf
Щорічна доповідь про стан здоров’я населення, санітарно-епідемічну си-туацію та результати діяльності системи охорони здоров’я України. 2016 рік / МОЗ України, ДУ «УІСД МОЗ України». – Київ, 2017. – 516 с.
Киричок В.А. Цінності / Енциклопедія освіти. Київ: Юрінком Інтер, 2008. 1040 с.
Сопівник І.В. Ціннісний (аксіологічний) підхід у вихованні особистості / Науковий вісник Нац. ун-ту біоресурсів і природокористування України. Серія : Педагогіка, психологія, філософія. Київ, 2016. Вип.239 С.225-229.
Корсак Р.І., Сопівник І.В. Діагностика окремих складових здорового спо-собу життя у студентів–вихідців із сільської місцевості / Вісник Національного універ-ситету оборони України. 2012. №4. С. 49-53.
(2017)The 2017 Deloitte Millennial Survey Apprehensive millennials: seeking stability and opportunities in an uncertain world. 31 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).