Соціально-професійні особливості сільської молоді у контексті патріотичного виховання в аграрних закладах вищої освіти
DOI:
https://doi.org/10.31548/hspedagog2020.04.013Анотація
У статті та теоретично обґрунтовано соціально-професійні особливості сільської молоді у контексті патріотичного виховання в аграрних закладах вищої освіти. Стаття є етапом дослідження особливостей сільської молоді, їх мотивацію до навчання в аграрних закладах освіти, повернення молоді на сільські території після отриманої освіти. У роботі висвітлено трансформації соціальної та професійної ідентичності молоді сільського походження внаслідок вступу до аграрних закладі вищої освіти. Розглядаються соціально-професійні чинники, що спонукають молодь вступати в аграрні заклади вищої освіти, порівнюються особливості соціальної та професійної ідентичності сільської і міської молоді.
Посилання
Zvierieva I. D. Social problems of rural youth; Practical Psychology and Social Work. - 1999. - № 5 - P. 27-29.
Komarova N. V. Lifestyle of Ukrainian youth in rural areas; Practical Psychology and Social Work. - 2006. -№ 4 - P. 2-72.
Kurylo O. Socio-economic structure of the population: educational and professional dimension. URL: http://dspace.nbuv.gov.ua:8080/dspace/bitstream/handle/123456789/11847/16Kyrilo.pdf?sequence=1 (appeal date 10.12.2020).
Orban-Lembryk L.E. Situational determinants of human behavior in the context of the urban environment; Social Psychology. - 2005. - № 5 (13). - P. 54-65.
Symonchuk O. Relationship between profession and socio-status: dynamics of social change; for order. V. Voroni, M. Shulgi. - Kyiv: IS of the NAS of Ukraine, 2009. - P. 48-59.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).