ЗАСТОСУВАННЯ ІМУНОТЕРАПІЇ ПРИ ДИСБАКТЕРІОЗАХ НОВОНАРОДЖЕНИХ ТЕЛЯТ
Анотація
Експериментально у досліді на новонароджених телятах підтверджена висока імуностимулююча ефективність біологічноактивних сполук германію за їх комплексного застосування разом з пробіотиком у ході терапії дисбактеріозів шлунково-кишкового трактуПосилання
Блохина ?.Н. Дисбактериоз и его профилактика / ? .Н. Блохина // Педиатрия. – 1981. – С.6–10.
Блохина ?.Н. Дисбактериозы // ?.Н. Блохина, В.Г Дорофейчук. – Л.: Медицина, 1979. – 180 с.
Карпуть ?.М. ?ммунология и иммунопатология болезней молодняка / Карпуть ?.М. – Минск : Ураджай , 1993 . – 289 с. 4. Марко О.А. О кишечном дисбактериозе / О.А. Марко, Т.К. Корнева // Советская медицина. – 1975. – № 5. – С.88–92. 5. Повышение активности пробиотикотерапии у поросят // А.Н Панин, Н.?. Серых , Е.В. Малик [и др.] // Ветеринария . – 1996 – № 3. – С. І7–22.
Скибіцький В.Г. Ротавірусна інфекція великої рогатої худоби // Скибіцький В.Г. – Л.: Урожай. – 1994. – 80 с. 7. Слівінська Л.Г. Вплив тимогену і гомотину на неспецифічну резистентність телят і їх ефективність при аліментарній диспепсії : автореф. дис.на здобуття наук ступеня .канд .вет. наук : спец. 16.00.08 / Л.Г. Слівінська – 1995. – 25 с. 8. Урбанович П.П. Патофізіологія органів імунної системи новонароджених телят при змішаній інфекції (ротавірус і кишкова паличка) / П.П.Урбанович, А.А.Попатенко //Вет.мед. України. – 1999. – № 10. – С.10–11. 9. Яблонська О.В. Імуностимуляція телят біологічно активними сполуками германію // О.В. Яблонська // Науковий вісник НАУ. Проблеми вет. мед. – 1998. – № 11. – С 71–73.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).