ЕФЕКТИВНІСТЬ ОЧИЩЕННЯ БІОГАЗУ АНАЕРОБНОЇ БІОФЕРМЕНТАЦІЇ ВІДХОДІВ ТВАРИННИЦЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
Анотація
Вивчена ефективність використання лужних розчинів у системах очищення біогазу відходів тваринницьких об’єктів за різної швидкості його потоку через поглиначі СО2. Встановлено, що найвища ефективність процесу поглинання СО2 із біогазу, утвореного у ході анаеробної ферментації відходів тваринництва, спостерігається за концентрації лугу в середовищі 10 - 20 % і швидкості потоку газу 88 мл/ хв.Посилання
Бойко В.?. Конвективно-гидродинамическая модель газообмена в начальной стадии биоферментации компостного субстрата / В.?. Бойко // Техника в сельском хозяйстве. – 2006. – № 3. – С. 9 – 13.
Волошин М.Д Дослідження процесів виділення біогазу з осадів стічних вод і свинячого гною / М.Д. Волошин, К.О. Клевцов, Н.В. Клевцова // Вопросы химии и химической технологии – 2006. – № 5. – С.117–120.
Громозова Е.Н. Микрофлора сточных вод свиноводческого комплекса в процессе их очистки / Е.Н. Громозова, Н.В. Голуб, Р.В. Захарчук // Микробиологический журнал – 1982. – № 1. – Т. 44. – С. 34–37.
Евилевич А.З. Утилизация осадков сточных вод / А.З. Евилевич, М.А. Евилевич. – Л.: Стройиздат, Ленинградское отделение, 1983. – 185 с.
Яковлев С.В. Биохимические процессы в очистке сточных вод / Яковлев С.В. – М.: Стройиздат, 1980. – 200 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).