МІКРОБІОЛОГІЧНИЙ МОНІТОРИНГ ПИТНОЇ ВОДИ ДЛЯ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ НА ФЕРМАХ У РІЗНИХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ
Анотація
Мікробіологічні дослідження води, яку використовують для напування великої рогатої худоби у різних біогеохімічних зонах України, необхідно характеризувати у двох площинах – просторовій (на виході із свердловини і напувалці) та часовій (у різні пори року – взимку, навесні, влітку і восени).Посилання
Брылин А.П. Гигиена снабжения питьевой водой / А.П. Брылин, Н.А. Листкова // Ветеринария. – 2006. – № 11. – С. 11–12.
Вороняк В.В. Зоогигиеническая оценка качества воды основных типов водоснабжения ферм и ее влияние на организм молодняка крупного рогатого скота: автореф. дис. на соискание ученой степени канд. вет. наук: спец. 16.00.08 “Гигиена сельскохозяйственных животных”/ В.В. Вороняк. – Жодино, 1992 – 16 с.
Горковенко Н.Е. Микробиологический мониторинг источников питьевой воды / Н.Е. Горковенко // Ветеринария. – 2006. – № 6. – С. 41–44.
ГОСТ 18826-73 Вода питна. Методи санітарно-бактеріологічного аналізу.
Державні санітарні норми та правила “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною” (ДСан ПіН 2.2.4-171-10) Наказ МОЗ України від 12.05.2010. – № 400.
Навасардян А.А. Микрофлора питьевой воды на животноводческих обьектах / А.А. Навасардян, Л.А. Степанян // Ветеринария. – 1982. – № 5. – С. 19–21.
Санітарно-гігієнічні вимоги до води та водопостачання сільськогосподарських підприємств: [навч. посіб.]/ [Захаренко М.О., Польовий Л.В., Поляковський В.М. та ін.], – Вінниця: Видавничий центр ВНАУ, 2011. – 244 с.
##submission.additionalFiles##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).