Переваримость силоса с новым консервантом на основе химической переработки торфа
Анотація
В статье отражены результаты применения нового консерван- та на основе химической переработки торфа для зеленых кормов из расчета 4 л/тонну, которые отражают относительно высокий уро- вень сохранности питательных веществ в готовом силосе. При изу- чении эффективности использования в кормлении высокопродуктив- ных коров силоса с новым консервантом в физиологических исследо- ваниях установлена хорошая поедаемость всех кормов рациона и тенденция улучшения переваримости животными основных пита- тельных веществ.
Введение в рацион коров люцерно-тимофеечного силоса с новым консервантом способствует повышению переваримости органи- ческого вещества на 1,45 %, сырого жира – на 8,9 %, сырого протеина
– на 1,06 %, сырых БЭВ – на 1,3 %, сырой клетчатки – на 0,7 %.
Ключевые слова: зеленая масса, силос, консервант, химичес- кая переработка торфа, высокопродуктивные коровы, физио- логические исследования
Посилання
Зоотехнический анализ кормов / Е. А. Петухова и др.. – 2-е издание, перераб. и доп. – М. : Агропромиздат, 1989. – 239 с.
Мальчевская Е. Н. Оценка качества и зоотехнический анализ кормов / Е. Н. Мальчевская, Г. С. Миленькая. – Минск : Ураджай, 1981. – 143 с.
Нормы и рационы кормления сельскохозяйственных животных : cправочник / А. П. Калашников и др. – Москва, 2003. – 456 с.
Овсянников А. ?. Основы опытного дела в животноводстве : учебное пособие / А. ?. Овсянников. – М. : Колос, 1976. – 304 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).