Перспективи розвитку агробізнесу на сільських територіях. Проект Cвітового Банку «Cприяння розвитку бізнесу в сільському господарстві» (EBA)DOI: http://dx.doi.org/10.31548/zemleustriy2018.04.11

B. Avramchuk, Y. Loshakova

Анотація


(EBA) є ініціативою Групи Світового Банку, яка визначає та контролює правила політики, що впливають на ринки сільського господарства та агробізнесу. Проект представляє глобально-порівнянний характер даних, які можуть інформувати уряд щодо прийняття рішень та заохочувати політичний діалог з залученням зацікавлених сторін з метою створення середовища, що сприяє місцевому, регіональному та міжнародному бізнесу в сільському господарстві.

Проект «Сприяння розвитку бізнесу в сільському господарстві 2017» ставить собі за мету сприяти створенню умов для агробізнесу. Надаючи ключові дані про нормативно-правові документи, зіставлені на глобальному рівні, проект нарощує інформаційну базу, яка може бути використана для проведення діалогу з питань розробки політики та реформ. Такі зусилля можуть стимулювати діяльність приватного сектора і привести до створення більш ефективних і дієвих ланцюжків цінностей в сільському господарстві.

Ключові слова: ВВП, агробізнес, стратегія, глобалізація, урбанізація


Повний текст:

PDF PDF (English)

Посилання


World Bank Group. Promotion of business development in agriculture, 2017. URL: http://eba.worldbank.org/about-us/~/media/WBG/AgriBusiness/Documents/Reports/2017/EBA2017-Summary-Report_Russian.pdf.

Ministry of Agrarian Policy and FoodCountries. The only comprehensive strategy for the development of rural economy and rural territories for 2015-2020, 2015. URL: http://minagro.gov.ua/node/16025.

European Commission. CAP at glance, 2017. URL: https://ec.europa.eu/agriculture/cap-overview_en.

World Bank Group. Enabling the Business of Agriculture, 2017. URL: http://eba.worldbank.org/.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.