Проблемні аспекти розроблення проектів землеустрою щодо встановлення меж обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об'єктів
DOI:
https://doi.org/10.31548/zemleustriy2016.04.011Анотація
На підставі здійсненого аналізу законодавчого регулювання з розроблення проектів землеустрою щодо встановлення меж обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів встановлено, що змістовна складова проекту не відповідає сучасним вимогам для практичного використання. Запропоновано структурну модель землевпорядних дій для розроблення цих проектів
Ключові слова: землеустрій, проект землеустрою, землекористування, обмеження у використанні земель, режимоутворюючий об’єкт.
Посилання
Law of Ukraine "On Land Management" on May 22, 2003 № 858-IV.
Law of Ukraine "On Land Protection" on June 19, 2003 № 962-IV.
Land Code of Ukraine: the Law of Ukraine of 25.10.2001. The website of the Verkhovna Rada of Ukraine. Access:http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2768
Resolution of the Cabinet of Ukraine "On approval of the state land cadastre" of 17 October 2012 r. Web-site of the Verkhovna Rada of Ukraine. Access: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3528-15.
Tretyak A.M. (2003) Land Management when forming the boundaries of areas of land and implementation of economic interests village, town and city councils (Institute of Land Management of Agrarian Sciences), 9 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).