Особливості застосування інтерактивних технологій кооперативного навчання
Анотація
Стаття присвячена проблемі формування комунікативної компетентності майбутніх фахівців із туристичного обслуговування під час застосування інтерактивних технологій навчання. Названо переваги та недоліки застосування інтерактивного навчання. Охарактеризовано вплив інтерактивних технологій кооперативного навчання на формування комунікативної компетентності студентів-туристів під час вивчення української літератури. Наведено приклади з власної педагогічної діяльності.
Посилання
Гай Н. М. Використання інтерактивних технологій на уроках спеціальних дисциплін / Н.М. Гай // Педагог професійної школи: методичний посібник / [За заг. ред. Т. М. Герлянд]. ‒ К. : ІПТО АПН України, 2009. ‒ Вип. 1. ‒ С. 57‒64.
Інтерактивні технології навчання: теорія, практика, досвід : метод. посіб. / авт.- уклад. О. Пометун, Л. Пироженко. – К. : АПН, 2002. – 136 с.
Савченко О. Я. Виховання розумної особистості, яка вміє самостійно вчитися / О.Я. Савченко // Початкова школа. – 2007. ‒ № 8. – С. 1‒5.
Савченко О. Я. Формування у молодших школярів загальнонавчальних комунікатив-них умінь і навичок // Початкова школа. ‒ 2014. ‒ № 10. ‒ с. 6 – 10.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).