Інноваційні метод формування професійної мобільності майбутніх фахівців-аграріїв
Анотація
В статті проаналізовано сучасні теоретичні та практичні праці щодо розуміння поняття “професійна мобільність”. Окреслені основні види професійної мобільності — вертикальна та горизонтальна. Розглянуто інноваційні методи формування професійної мобільності майбутніх фахівців-аграріїв на заняття з дисципліни “Німецька мова (за професійним спрямуванням)”. Докладно досліджені такі інноваційні методи як “case study“, мікрофон, метод проектів.Посилання
Вихрущ В.О. Психодидактика вищої школи: інноваційні методи навчання: навч. посіб. / В.О. Вихрущ, С.В. Гуменюк, О.А. Вихрущ-Олексюк. – Тернопіль: Крок, 2017. – 280 с.
Дегтярьова Ю. В. Підвищення ефективності навчання іноземних мов з використанням кейс-методів [Електроний ресурс]. – Режим доступу: http://www-center.univer.kharkov.ua/vesnik/full/173.pdf.
Іванченко Є. А. Формування професійної мобільності майбутніх економістів у процесі навчання у вищих навчальних закладах: дис. … канд. пед. наук: 13.00.04 / Є. А. Іванченко. – Одеса, 2005. – 181 с.
Кожемякіна Н. І. Соціально-педагогічні умови формування професійної мобільності майбутніх менеджерів-аграріїв: дис... канд. пед. наук: 13.00.04. – Одеса, 2006. – 329 с.
Малюга О.С. До питання інтерактивних методів навчання іноземної мови студентів нефілологічних спеціальностей на заключному етапі вищої школи / О. С. Малюга // Молодь і ринок. – 2014. – № 2. – С. 86-90. – Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mir_2014_2_17
Сушенцева Л. Л. Формування професійної мобільності майбутніх кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах: теорія і практика [Текст]: монографія / Л.Л. Сушенцева. – Кривий Ріг: Вид. дім, 2011. – 438 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).