Досвід іншого у феноменології погляду Ж. П. Сартра
DOI:
https://doi.org/10.31548/hspedagog2019.04.116Анотація
В статті розглядається бачення Ж.П. Сартром проблеми досвіду Іншого з позиції феноменології погляду. Досліджується статус Іншого, взаємозв’язки з Іншим, його присутність та вплив на світ речей. В даній статті під Іншим розуміється Інший суб’єкт або ж втілення Іншого як образу у речах та предметах нашого життя.
Посилання
Waldenfels B. Topohrafiia Chuzhoho: studii do fenomenolohii Chuzhoho [Topography of the Alien: phenomenology studies], Kyiv, PPS, 206.
Levinas E. Vremia y Druhoi. Humanizm druhoho cheloveka [Time and Other. Humanism of another person]. Vysshaya relegiozno-filosofskaya shkola, 265.
Merlo-Ponti M. Vydyme i nevydyme : z robochymy notatkamy [Vis-ible and invisible: with working notes]. Vydavnychyi dim «KM Academiya», 265.
Molchanov V. Vremya i soznaniye. Kritika fenomenologicheskoy filosofii [Time and consciousness. Cri-tique of phenomenological philosophy]. Vyssh.shk., 144.
Sartr Zh. Bytiye i nichto : opyt fenomenologicgeskoy ontologii [Be-ing and nothing : a phenomenological ontology experience]. Respublika, 638.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).