Філософські основи викладання і вивчення англійської мови
DOI:
https://doi.org/10.31548/hspedagog2019.04.122Анотація
У статті розглядаються основні мовні поняття, що існували в історії філософських поглядів, розглядаються деякі особливості викладання іноземних мов, визначені навчальні завдання в контексті мовної освіти. Інтереси до мови, її походження та характеристики та інші проблеми, пов'язані з мовою, виходять за межі лінгвістики та розглядаються як одна з найважливіших філософських проблем. Основу наукових знань, як відомо, складають ідеали та норми дослідження, наукова картина світу, а також філософські основи. Філософія бере активну участь у висуванні та побудові теорій, затвердженні нових явищ, покликаних розкрити один із аспектів наукової картини світу. Філософські основи розвитку науки різні. Існують, як відомо, діалектичні матеріалістичні, метафізичні, ідеалістичні, позитивістські основи та їх різновиди.
Посилання
. Lycan W.G. (2008). Philosophy of Lan-guage. Routledge. 240 p.
Kemp G. (2013). What is this thing called Philosophy of Language? Routledge, 224 p.
Avtonomova, N. S. (2008). Cog-nition and translation. Experiments of the philosophy of language [Piznania I pereklad. Eksperementy filosofii movy.]. Moscow, Russia: Science, 228 p.
Gadamer, G.G. (1988). Truth and Method [Istyna I metod.]. Moscow, Rus-sia: Science, 22 p.
Azhezh, K. (2006). Speaker: The contribution of linguistics to the humani-ties. [Vklad lingvistyky v humanitarni nauky.]. 2nd ed., Moscow, Russia: Sci-ence.
Elmslev, L. (2006). Prolegomens to the theory of language [Prolehomeny v teoriyi movy.]. Moscow, Russia: Science, 248 р.
Quine, U. (2000). Word and ob-ject [Slovo i obyekt.] per. From English A.Z. Chernyak, T.A. Dmitriev. Moscow.
Ter-Minasova, S. G. (2000). Language and intercultural communica-tion. How language and culture are re-lated [Mova I mizhkulturna komunikatsia.] Moscow.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).