АНТАГОНІСТИЧНА АКТИВНІСТЬ БАКТЕРІЙ ГРУПИ PGPB ПРОТИ ЗБУДНИКІВ ХВОРОБ SOLANUM TUBEROSUM L.
Анотація
Досліджено мікробіологічний препарат Екстрасол на основі консорціуму асоціативних бактерій, що виявив широкий спектр антибіотичної дії щодо Fusarium solani, F.oxysporum, F.sambucinum, Alternaria solani та Pectobacterium carotovorum. Вивчено, що при застосуванні Екстрасолу пригнічення росту фітопатогенів було в 1,4–1,9 раза більшим порівняно із Фітоцидом-Р та в 1,7–2,3 раза – із Планризом.
Посилання
Биопрепараты в сельском хозяйстве. (Методология и практика применения микроорганизмов в растениеводстве и кормопроизводстве) /[?. А. Тихонович, А. П. Кожемяков, В. К. Чеботарь и др.]. – М.: Россельхозакадемия, 2005. – 154с.
Билай В.?. Методы экспериментальной микологии/ В.?.Билай. – К.: Наук. думка, 1982. - 550 с.
Максимов ?.В. Стимулирующие рост растений микроорганизмы как альтернатива химическим средствам защиты от патогенов /?. В. Максимов, Р. Р. Абизгильдина, Л. ?. Пусенкова // Прикладная биохимия и микробиология. – 2011. –Т. 47, N 4. – С. 373–385.
Методичні рекомендації щодо проведення досліджень з картоплею / УААН. Інститут картоплярства. – К.: Аграрна наука, 2002. – с.62.
Методы почвенной микробиологии и биохимии / [под ред. Д.Г. Звягинцева]. – М. : ?зд-во МГУ, 1991. – 304 с.
Тютерев С.Л. Научные основы индуцированной болезнеустойчивости растений / С.Л. Тютерев. – СПб.:ООО «?нновационный центр защиты растений». – В?ЗР, 2002. – 328 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).