Інновації та творчість як основа змін освітньої парадигми
Анотація
Зосереджено увагу на проблемах та розумінні сутностісучасного буття науки та усвідомлення її як важливого первісного елементу – основи інноваційної системи суспільства. Здійснено філософський аналіз поняття творчості як основного критерію інновації, охарактеризовано взаємозв’язок філософії, науки та інноваційної діяльності, як логічного результату безпосереднього розвитку науки.
Посилання
Лебедев С. А. Современная философия науки. Дидактические схемы и словарь / С. А. Лебедев. – М.-Воронеж : МПС?, МОДЭК, 2010. – 384 с.
Лебедев С. А. Философия науки: словарь основных терминов / С. А. Лебедев. – М., 2006.
Лебедев С. А. Философия научного познания: основные концепции / С. А. Лебедев. – М. : Московский психолого-социальный университет, 2014. – 272 с.
Новиков Б. В. Творчество и философия / Б. В. Новиков. – К. : Киевский гос. ун-т, 1989. – 193 с.
Социальная динамика современной науки / под ред. В. Ж. Келле. – М., 1995. – 319 с.
Фромм Э. ?скусство любить / Э. Фромм // Кредо. – Спб. : Азбука-классика, 2005. – 224 c.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).