Особливості мотивації професійної діяльності науково-педагогічних працівників НУБіП України
DOI:
https://doi.org/10.31548/hspedagog2020.04.067Анотація
В статті мотивація визначається фундаментальною платформою професійної діяльності викладача вишу, і розуміється як складне, багаторівневе утворення, формування та розвиток якого залежить від сформованості потреб особистості, її мотивів, інтересів та цілей. Наведено результати дослідження мотиваційного комплексу науково-педагогічних працівників НУБіП України, які дозволили розкрити сутність їх професійної мотивації відповідно до визначених параметрів трудової діяльності та видів мотивів.
Посилання
Larysa A. Afanasenko (2017) Professional self-identification issue in modern psychology. Problemi suchasnoуi psihologіуі, 37, 32-41 (ukr).
Illin Ye. P. (2013) Motyvatsiia i motyvy. Ternopil: Navchalna knyha. Bohdan, (ukr).
Leont'ev A. N. (2015) Dejatel'nost'. Soznanie. Lichnost'. M.: Smysl, (rus).
Mogilevkin E. A. (2007) Kar'ernyj rost: diagnostika, tehnologii, trening. SPb.: Rech', (rus).
Pavlova O.Gh. (2018) Profesijna motyvacija jak psykhologhichna problema. Problemy inzhenerno-pedaghoghichnoji osvity. (electronic journal), no. 61. Retrieved from: file:///C:/Users/user/Downloads/Pipo_2018_61_15.pdf (accessed 22 November 2020)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).