Соціально-педагогічна підтримка дітей і молоді у сільській місцевості, які опинилися у складних життєвих обставинах
Анотація
Розкрито особливості соціально-педагогічної підтримки дітей і молоді у сільській місцевості, які опинилися у складних життєвих обставинах. Виявлено та проаналізовано основні відхилення і недоліки дітей з сімей, які переживають складні життєві обставини. Розроблена програма соціально-педагогічної підтримки дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, метою якої є усунення викривлень емоційного реагування і стереотипів поведінки, реконструкція повноцінних контактів дитини з ровесниками, гармонізація образу «Я» дитиниПосилання
Громадська Н.В., Кубіцький С.О. Особливості соціально-педагогічної діяльності у сільській місцевості. Вісник Національного університету оборони України. Зб-к наук. праць. 2014. № 1 (38). С. 31–37.
Фетискин Н.П., Козлов В.В., Мануйлов Г.М. Экспертная диагностика социаль-но-педагогической запущенности детей. Социально-психологическая диагностика развития личности и малых групп. Москва: Психотерапия, 2009. 544 с.
Лапа О. В. Методичні рекомендації до курсу «Основи практичної роботи соціального педагога в сільському соціумі». Київ: Наука, 2006. 54 с.
Капська А.Й. Технології соціально-педагогічної роботи: навчальний посібник. Київ: Знання, 2000. 372 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).