Зарубіжний досвід виховання у студентів аграрних вищих закладів освіт ціннісного ставлення до сільськогосподарської праці
Анотація
У статті узагальнено досвід виховання ціннісного ставлення до сільськогосподарської праці студентів аграрних вищих закладів освіти. Встановлено, що в зарубіжних країнах основними шляхами виховання ціннісного ставлення до праці у сфері агропромислового комплексу наступні: студенти вмотивовуються до висококваліфікованої сільськогосподарської праці як основної умови свого кар’єрного зросту та добробуту; зміст освіти в аграрних вищих школах прямо та опосередковано впливає на усвідомлення цінності с/г праці; під час практичних занять на виробничих практик на базі аграрних господарств формується ціннісне ставлення до праці в аграрній сфері; залучення студентів до розробки проектів та участі в різноманітних програмах ; створення умов для активної участі студентів в роботі громадських організацій; організації зустрічей з відомими та успішними аграріями.Посилання
Гордієнко Л. О. Громада як один із педагогічних чинників у соціальному вихованні мо-лоді Великої Британії [Текст] / Л. О. Гордієнко // Науковий часопис НПУ ім.М.П. Драгоманова. Серія 11. Соціологія. Соціальна робота. Соціальна Педагогіка. Управління: Зб. наук. праць. – К.: НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2004. - № 1(23). – С. 61-67.
Мовчан Л. В. Професійна підготовка бакалаврів сільського господарства в універси-тетах Австралії: автореф. дис. на здоб. канд. пед. наук за спец. 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти. – Вінниця, 2012. – 20 с.
Сопівник І.В. Теорія і практика виховання моральної відповідальності сільської молоді [Текст] : автореф. дис. ... д-ра пед. наук : 13.00.07 / Сопівник Ірина Віталіївна ; Східноукр. нац. ун-т ім. Володимира Даля. – Київ, 2014. – 40 с.
Сопівник Р. В. Зарубіжний досвід виховання моральної відповідальності сільської мо-лоді / Р. В. Сопівник, І. В. Сопівник // Наукові записки Тернопільського національного педа-гогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія : Педагогіка. – 2014. – № 3. – С. 147-153.
Томашевська-Прядун С. О. Особливості трудового виховання дітей в японській ро-дині // Наукові записки. Серія: Педагогічні науки. – Випуск 121 (ІІ). – С. 186-190.
Червонецька С.С. Виховання в сім’ї моральних якостей дітей молодшого шкільного віку засобами природи у Великій Британії: автореф. на здоб. наук. ст. канд. пед. наук за спец. 13.00.07 – теорія та методика виховання. – Луганськ, 2009. – 21 с.
Чучмій І. І. Підготовка фахівців у системі вищої аграрної освіти у Франції [Електрон-ний ресурс]. – Режим доступу: http://intkonf.org/chuchmiy-ii-pidgotovka-fahivtsiv-u-sistemi-vischoyi-agrarnoyi-osviti-frantsiyi/. – Назва з екрану.
«Школа аграрного лідера» - нові можливості для розвитку аграрного сектору [Елек-тронний ресурс]. – Режим доступу: http://khoda.gov.ua/«shkola-agrarnogo-lіdera»---novі-mozhlivostі-dlja-rozvitku-agrarnogo-sektoru-. – Назва з екрану.
AGRIS MUNDUS - MSC in Sustainable Development in Agriculture (Erasmus Mundus) [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://gradstudyabroad.ru/erasmus-mundus/agris-mundus-program. – Назва з екрану.
Шинкарук В.Д. Теорія та історія соціального виховання в зарубіжних країнах / нав-чальний посібник (для студентів напряму підготовки «Соціальна педагогіка») / В.Д. Шинкарук, Р.В. Сопівник, І.В. Сопівник. – К.: ЦП «Компринт», 2015. – 236с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).