Компонент і критерії підготовленості майбутніх вихователів до розвитку соціальних умінь і навичок у старших дошкільників
Анотація
У статті розкрито науковий статус поняття «підготовленість майбутнього вихователя» в контексті близьких понять сучасної професійної педагогіки. Враховано соціально-педагогічну значущість підготовленості студентів, які набувають у вищому закладі освіти спеціальність «Дошкільна освіта», до соціального розвитку старших дошкільників, де базовими є сформовані соціальні уміння і навички; обґрунтовано структурно-компонентний склад підготовленості майбутнього вихователя до окресленого сегмента професійної діяльності та схарактеризована визначений критеріальний підхід.
Посилання
Педагогика и психология ненасилия в образовании: учебное пособие бакалавров / В.Г. Моралов, В.А. Ситаров. – 2-е изд., перераб. и доп. М, 2012. 424 с.
Платонов К.К. Структура и развитие личности. М. 1986. 274 с.
Професійна педагогічна освіта: системні дослідження: монографія / за ред. О.А. Дубасенюк. Житомир. 2015. 308 с.
Розвитие социальной уверенности у дошкольников / научн. ред. Безруких М.М.: пособие. М., 2002. 224 с.
Сухомлинський В.О. Як виховувати справжню людину // Вибрані твори: в 5 т. Т. 2. 1976. 224 с.
Якименко С.І. З дитсадка до школи без проблем // Учитель початкової школи. 2018. №1. С. 20 – 23.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Стосунки між правовласниками і користувачами регулюються на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства – Некомерційна – Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0):https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/deed.uk
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див.The Effect of Open Access).